O nás

Chcete prodat traktor, jiný stroj či veterán?
Možnost nákupu protiúčtem!

Chci prodat traktor
vykupfoto3 vykupfoto1 vykupfoto2

Zemtechnika je rodinná firma, která byla založena v roce 2005. Zabýváme se nákupem a prodejem starších zemědělských strojů, traktorů, manipulační techniky, zemních a stavebních strojů. Konkrétněji se jedná především o traktory Zetor, vysokozdvižné vozíky Desta a nakladače UNCLocust.

Naší další specializací a zároveň velkým koníčkem je renovace veteránů a někdy velice zajímavých strojů. Vzhledem k tomu, že traktory Zetor byly velice hojně vyváženy do zahraniční, začali jsme se v roce 2003 také aktivně podílet na dovozu těchto traktorů zpět do České republiky. Díky našemu odtahovému speciálu Mercedes Benz Atego 1524L jsme schopni zajistit odvoz veškerých u nás zakoupených strojů po celé České republice.

Náš odtahový speciál je také možno kdykoliv využít pro Vaše soukromé či firemní účely spojené s dopravou. Vzhledem k tomu, že jsme rodinná firma, jsme flexibilní a schopni Vám být po předchozí domluvě kdykoliv k dispozici a to včetně sobot, nedělí a veškerých svátků.

Naše další služby

Servis

Servis

Servisem veškeré manipulační techniky, zemědělských strojů, a dalších zařízení se zabýváme 13 let, díky čemuž jsme získali bohaté zkušenosti.

Renovace

Renovace

Provádíme renovace neboli povrchové i strukturální úpravy a opravy dílů pro prodloužení životnosti nebo vylepšení užitných a estetických vlastnostní zejména traktorů.

Doprava

Doprava

Máme bohaté zkušenosti s přepravou u nás zakoupených strojů po celé České republice. Náš odtahový speciál můžete kdykoliv využít pro soukromé či firemní účely.